Infinito CV disc 2019 – menej únavy, viac kontroly

Infinito CV disc 2019 – menej únavy, viac kontroly

 23. okt'18

Infinito CV disc má do sezóny 2019 kompletne prepracovaný rám, ktorý okrem geometrie nemá po technologickej stránke takmer nič spoločné s pôvodným Infinitom, ktoré zostáva v ponuke s klasickými brzdami. 

Srdcom Bianchi Infinito CV disc 2019 ostáva rám s geometriou endurance racing a teda s vyššou hlavovou trubkou. Tá napomáha dosiahnutiu komfortnejšieho posedu pri jazde aj bez veľkého množstva podložiek pod riadidlami. 
Pohodliu pri jazde napomáha aj dlhšia zadná stavba a karbón s technológiou Countervail®.
Najhlavnejšou zmenou je optimalizácia tvaru rámu pre lepšiu aerodynamiku. Ponúka možnosť použit aero integrované riadidlá Vision Metron 5D a tiež semi aero sedlovku špeciálneho tvaru, ktorá je dostatočne komfortná aj na zlom povrchu cesty.
Samozrejme zostala možnosť použiť širšie plášte, dokonca až do šírky 32 mm! Toto umožní majiteľom Infinita CV disc využívať bicykel aj ako semi gravel pri použití napr. 28 mm plášťov s jemným vzorom do ľahkého terénu.
320 gramov vážiaca vidlica spolu s rámom disponujú pevnými osami a plne integrovanými adaptérmi „Flat Mount“ pre uchytenie diskových bŕzd. Rám je kompatibilný s diskovými kotúčmi priemeru 140 alebo 160 mm. Brzdové, ako aj káble pre radenie sú vedené vnútrom.
Bianchi Infinito CV disc na diskových brzdách je rýchly endurance bicykel, ktorý posunie Vaše výkony na novú úroveň a to všetko pri zachovaní maximálneho pohodlia. 
Objednať si ho môžete už dnes u všetkých predajcov Bianchi alebo priamo cez www.bianchi.sk