Filozofia značky

Bianchi ako historicky najstarší svetový výrobca bicyklov, prináša taliansku cyklistickú kvalitu a tradíciu do celého sveta. Značka založená Edoardom Bianchim, milánskym podnikateľom a vizionárom, ktorého manufaktúra začala produkovať bicykle už od roku 1885.

 

Dedičstvo, ktoré pretrváva dodnes a ktorej hlavným ťahúňom sú: výkon, inovácie, technológia, kvalita a vášeň.

Z kľukatých ciest až po horské terény, od milovníkov prírody, cez mestských cyklistov, či od klasických bicyklov, cez pódiové stroje, až po novú generáciu e-bikov, ktorá posúva hranicu medzi vzájomnou interakciou človeka so strojom do úplne inej úrovne – symbiózy štýlu a funkčnosti.

 

Eduoardo Bianchi kedysi povedal, že najlepší spôsob ako otestovať produkty, je vziať ich na závod. Takto vzniklo Reparto Corse, teda v preklade „závodné oddelenie“. Preto Bianchi dodnes verí a vedie úspešné partnerstvo a spoluprácu s profesionálnymi tímami. Prostredníctvom extrémneho zaťaženia produktov počas závodov a počúvaniu spätnej väzby od pretekárov, sme schopní učiť sa a ešte vylepšovať produkty a zároveň pomáhame jazdcom stúpať až na svetové pódiá, čo sa nám darí už viac než 100 rokov.

Vrcholové technológie spolu s nádherným dizajnom prináša Bianchi aj bežným cyklistom.

 

A to sú všetko dôvody, prečo sme sa v roku 2007 rozhodli distribuovať Bianchi slovenským zákazníkom.

 

Staňte sa s nami súčasťou rodiny Bianchi!

 

Tím Bianchi Slovensko