Výmena tovaru

Nakupovanie v e-shope je jednoduché a efektívne. Veríme, že všetok zakúpený tovar u nás bude robiť radosť Vám alebo Vašim blízkym.


Ak by sa ale stalo, že Vám nesadla veľkosť oblečenia, obuvy, či prilby, nezúfajte.
Tovar Vám do troch dní od prebratia ZADARMO vymeníme!Stačí nás len do 3 dní od prevzatia tovaru kontaktovať (najlepšie na email obchod@procycling.sk) a my si po tovar pošleme kuriéra na vlastné náklady. Keď k nám tovar dorazí a bude v poriadku, zašleme Vám menšiu či väčšiu veľkosť podľa Vašej požiadavky a aktuálnej dostupnosti.
Službu poskytujeme pre objednávky v rámci celého Slovenska.


Podmienky bezplatnej výmeny do troch dní:


- Tovar musí byť zakúpený cez náš e-shop a musíte disponovať číslom objednávky
- Skutočnosť, že si želáte inú veľkosť, treba nahlásiť najneskôr do 3 pracovných dní od prevzatia zásielky na obchod@procycling.sk spolu s udaním novej veľkosti daného tovaru
- Vrátený tovar musí byť zbalený, aby ho kuriér prevzal
- Tovar nemôže byť poškodený a musí byť v originál obale so všetkými visačkami
- Možnosť bezplatnej výmeny tovaru platí jednorázovo na produkty oblečenia, obuvi a cyklistických heliem

- V prípade, že máte záujem o vrátenie peňazí za tovar, náklady na poštovné hradí kupujúci

Pri nákupe v e-shope máte zo zákona možnosť vrátiť tovar bez udania dôvodu do 14 dní. Ak by ste sa ale z nejakého dôvodu rozhodli tovar vrátiť aj po uplynutí zákonnej lehoty, ponúkame Vám ďalší benefit – možnosť výmeny tovaru za akýkoľvek iný z našej ponuky až do 60 dní od zakúpenia.Tovar musí byť v originálnom balení s visačkami, nepoužitý, nepoškodený. Možno vymeniť za iný tovar, peňažnú poukážku, resp. zľavový kupón do e-shopu na ďalší nákup, nie hotovosť.


Podmienky výmeny tovaru do 60 dní:

- Tovar musí byť zakúpený cez náš e-shop a musíte disponovať číslom objednávky
- Tovar môžete vymeniť za akýkoľvek iný tovar z celého sortimentu
- Skutočnosť, že si želáte vymeniť tovar, musíte nahlásiť do 60 kalendárnych dní od prevzatia objednávky na obchod@procycling.sk. Po uplynutí tejto lehoty strácate nárok na výmenu tovaru.
- Vrátený tovar musí zákazník poslať na adresu prevádzkovateľa PRO CYCLING, s.r.o., Medveďovej 1/A, 851 01, Bratislava (nie na poštu) na vlastné náklady, prípadne doniesť osobne do predajne PRO CYCLING, ktorú nájdete na adrese Medveďovej 1/A, 851 01, Bratislava - Petržalka
- Tovar nemôže byť použitý, poškodený a musí byť v originál obale so všetkými visačkami- Pri výživových doplnkoch nesmie byť vrátení po ukončení dátumu spotreby
- Možnosť bezplatnej výmeny tovaru platí jednorázovo na produkty oblečenia, obuvi a cyklistických heliem a pre objednávky s dodacou adresou v rámci Slovenska.


Množstvo šťastných cyklo-kilometrov praje 
 
Tím BIANCHI Slovensko