Odporučiť

Bianchi Specialissima CV Disc frame kit - GIRO Rámová sada

5 699,00
Cena bez 20% DPH  4 749,17
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
O produkte

Specialissima GIRO - závodný stroj v limitovanom šate!

Unikátny dizajn inšpirovaný jedným z najväčších cestných pretekov - Giro d´ Italia. Specialisssima prichádza v typických farbách cestných pretekov Giro d´ Italia, ktorými oslavuje už 105. ročník celosvetovo známych pretekov. "Enrosadira" - farebný odtieň použitý na detaily na vidlici a ráme predstavuje poslednú bodku umeleckého diela - ide totiž o špeciálne navrhnutý odtieň Bianchi, ktorý bude skrášľovať len 105 bicyklov po celom svete. Jedinečná a limitovaná - 105. ročník dal vznik presne 105 kusom, z ktorých každý má svoje označenie na hornej rámovej trubke, od 001 až po 105.

A práve Specialissima XXX môže byť Vaša!

Každý zo 105 majiteľov jedinečnej Specialissima GIRO dostane darčekový box, ktorého súčasťou je aj kartička s číslom rámu, ako pripomienka toho, že sa stávate súčasťou histórie značky Bianchi.

Tak vitajte v klube 105.

Specialissima stojí v hierarchii Bianchi na samom vrchole, či už vďaka svojej histórii alebo použitím tých najlepších technológií, ktoré Bianchi ponúka. Doteraz niesla titul vrchárskeho bicykla, kde bolo hlavným cieľom dosiahnuť čo najlepší pomer hmotnosti a tuhosti.  Nová Specialissima si naďalej zachováva nízku hmotnosť a klasický vzhľad aj napriek použitiu aerodynamických prvkov na ráme či kotúčovým brzdám. Tak sa z kategórie vrchárskych plnokrvníkov presúva do čím ďalej populárnejšej kategórie “všestranných pretekárskych bicyklov”.

Hlavné charakteristiky novej Specialissimy:

Aerodynamika - Specialissima prevzala niekoľko aero prvkov z modelu Oltre, ako napríklad: integrovanie vidlice do spodnej časti hlavovej trubky, integrovanie sedlovej objímky, agresívnejšie aero profilovanie hlavovej trubky a v neposlednom rade profilácia trubiek rámu.

Integrácia ACR - Specialissima nasleduje Oltre v integrácii brzdových hadíc a elektrického radenia dovnútra riadidiel / rámu pomocou systému ACR od FSA. Na vás je už len vybrať si medzi “klasickými” riadidlami a predstavcom alebo integrovaným kokpitom Vision Metron. Mechanické radenie je naďalej vedené “klasicky” pre zabezpečenie jeho bezchybného chodu, ktorý by sa ostrým zalomením výrazne zhoršil.

Pomer hmotnosti a tuhosti -  hlavná charakteristika Specialissimy, vďaka ktorej je stúpanie do tých najstrmších vysokohorských sediel či šprintovanie do cieľa najefektívnejšie ako je len možné. Hmotnosť rámu pri kotúčových brzdách a použití technológie Countervail® ultralight formula sa zastavila na 750g.

Pohodlie a stabilita - 28 mm široké plášte a technológia Countervail® ultralight formula zabezpečujú tlmenie až 80 % vibrácií, ktoré by muselo spracovať vaše telo, a tým míňať tak vzácnu energiu. Taktiež napomáhajú k stabilite bicykla vo vysokých rýchlostiach v zjazdoch. Pretože nestačí byť prvý na vrchole stúpania, ak po ňom nasleduje náročné klesanie! A práve v zjazde oceníte Specialissimu na kotúčových brzdách, ktoré vám ponúknu neporovnateľnú moduláciu bŕzd a brzdný výkon za každého počasia.

RámSpecialissima Disc carbon w/Bianchi CV, 1.5 - 1.5 headset, 27,2mm seatpost, mechanical/electronic shifting compatible, PressFit 86,5x41mm BB, internal cable routing for disc brakes, flat mount calip
VidlicaBianchi Full Carbon w/Bianchi CV, 1.5 integrated head, internal cable routing for disc brake, flat mount caliper, thru axle 12x100mm
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...