Bianchi Oltre PRO Frame Kit Rámová sada

4 499,00
Cena bez 20% DPH  3 749,17

O produkte

Postavené pre najnáročnejších, najhúževnatejších a najambicioznejších pretekárov, nové Oltre predstavuje revolúciu v spôsobe, ako sa pozeráme na aerodynamiku. Rámová sada Oltre PRO ponúka novú technológiu "Air Deflector", aero riadidlá, a tuhý karbónový rám s patentovanou technológiou CounterVail.

Oltre Pro zdieľa rovnaké konštrukčné princípy ako špičkový RC model, jeho spracovanie je však bližšie bežnému amatérskemu jazdcovi. Obsahuje technológiu "Air Deflector" a nové karbonové aero riadidlá.
Rám disponuje technológiou CV (CounterVail), ktorú Bianchi používa už niekoľko rokov. Je navrhnutý tak, aby znížil vibrácie a zlepšil pohodlie jazdca.

Použité technológie: 

REVOLUČNÝ KOKPIT - Aero riadidlá z vlastného laboratória Bianchi reprezentujú najrevolučnejší prvok. Otvor umiestnený v strede riadidiel dovoľuje prúdiť vzduchu, ktorý vytvára nízkotlakové vzduchové víry smerujúce k nohám pohybujúceho sa športovca.

VZDUCHOVÝ DEFLEKTOR - Sekundujúc riadidlám, odpor vzduchu je redukovaný patentovaným systémom „Air Deflector“ - prítlačnými krídlami z bočnej strany hlavovej trubky, ktoré znižujú aerodynamický odpor.
Systém bol inšpirovaný svetom motoristických pretekov na najvyššej úrovni s cieľom optimalizovať aerodynamickú účinnosť v každej situácií.

TECHNOLÓGIA CounterVail - patentovaná technológia, ktorá pohlcuje vibrácie a tak umožňuje jazdcovi zostať v zaujatom aero posede čo najdlhšie so zvýšenou mierou pohodlia.

Cena rámu nezahŕňa aero kokpit. C2306182 - kokpit pre OLTRE PRO FRAMESET -  799 €

Rámoltre pro carbon w/bianchi system aero shape, electronic drivetrain only, headset 1.1/4""-1.1/4""
Vidlicafull carbon aero w/bianchi system, brakes, integrated head 1.1/4", flat mount caliper, thru axle 12x100mm, compatible with 700x30 tire
Predstavecintegrated handlebar integrated aero bar, material carbon, drop 125mm, reach 80mm, di2 compatible ext: 90/400 ; 100/420 ; 110/420; 120/440
Riadidláincluded in the stem
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...