Bianchi Methanol CV FS rámová sada

3 590,00
Cena bez 20% DPH  2 991,67
Ľutujeme, produkt momentálne nie je skladom
O produkteBianchi do sezóny 2020 prináša nový ultimátny celoodpružený XC stroj - úplne nový Methanol CV FS, ktorý prichádza s prepracovanou geometriou a závodným rodokmeňom. 
Prepracovaná geometria znamená, že zadná stavba je kratšia, „reach“ dlhší a uhol hlavovej trubky je položenejší. Vďaka tomu sa podarilo vytvoriť perfektný bicykel pre každého cross-country alebo maratónskeho závodníka.Úplne nový karbónový rám je konštruovaný výhradne pre použitie s jednoprevodníkovými sadami, čím sa minimalizuje celková hmotnosť. Rám disponuje vnútorným vedením laniek a predprípravou na vnútrom vedenú teleskopickú sedlovku. 
Zmestia sa sem plášte až do šírky 2,4" aj vďaka zadnej pevnej oske v rozmere boost – 12x148.Vďaka patentovanému Bianchi Countervail systému - špeciálnej kombinácii karbónu s viskoelastickou živicou, ktorá pohlcuje až 80 % vibrácií z nárazov pri jazde terénom zvládnete aj technické zjazdy s ľahkosťou a bez najmenších problémov.
BIANCHI Methanol CV FS - silný a spoľahlivý partner pre úspešné prekonanie najťažších tratí, koreňov, skalných úsekov a drsných zjazdov ktoré nájdete na trati XC alebo maratónu.  Bicykel, ktorý si získa srdcia profíkov, ale aj amatérov.
RámMethanol CV FS 100mm 29 full carbon HM monocoque w/Countervail, 1.5 tapered HT, BB92, only 1x drivetrain, PM 160mm carbon dropout, 12x148mm BOOST, internal cable routing, seatpost diam. 31,6mm, shoc
Zadný tlmičFox Float DPS Performance Elite Remote
Hl. zloženieFsa Orbit C-40
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...