Načítavam...

Oltre XR.2

Oltre XR.2 je jasný výber profesionálnych cyklistov, pokiaľ ide o čistý výkon v extrémnych pretekárskych podmienkach. Tento bicykel je vyrobený z uhlíkových vlákien pomocou najlepších technológií. Je optimalizovaný tak, aby sa dosiahol najúčinnejší prenos výkonu s najvyššou tuhosťou v pomere k hmotnosti.

Oltre XR.2 požívajú partnerské tímy Bianchi, a to profesionálny holandský tím Lotto.NL-Jumbo na všetkých pretekoch svetového formátu. Ženský tím INPA Sottoli – Bianchi používajú verziu Dama Bianca, špeciálne vyvinutú pre ženy.

   

Oltre XR.2 je ľahký, aerodynamický a tuhý. Hmotnosť je 895g vo veľkosti 55. Rámové profily sú navrhované a testované v aerodynamickom tuneli, aby sa minimalizoval odpor. Hlavová trubka kužeľovitého tvaru, masívna dolná trúbka a stred „oversize BB“ sú zodpovedné za rýchle zrýchlenie. Unikátna závodná geometria Bianchi zaručuje možnosť najvhodnejšieho výberu zo 7 veľkosti, čo umocňuje maximálnu účinnosť, pokiaľ ide o výkon a ovládateľnosť v zákrutách a zjazdoch.



Vlastnosti:
- X-TEX Technology
- Wrinkleless Molding Process
- Kužeľová hlavová trubka 1.1/8" až 1.5" s cieľom zlepšiť tuhosť prednej časti pre maximalizované manipuláciu a prenosu sily
- Stred BB386
- Kompatibilita s mechanickou aj elektronickou sadou
- Aerodynamický tvar a dizajn
- Aerodynamická sedlovka s integrovaným zámkom
- Vnútorné vedenie káblov
- UTSS Ultra Thin Seat Stay


Hlavná stránka | Späť na Novinky