Načítavam...

Novinky Bianchi 2016

Bianchi už tento týždeň oficiálne predstaví novú kolekciu, so všetkými novinkami, na najväčšom Európskom cyklistickom veľtrhu EUROBIKE v Nemeckom Friedrichshafene. Poďme si teda predstaviť novinky.

Cesta / SPECIALISSIMA

Exkluzívny materiál od Bianchi, Countervail®, bol špeciálne upravený pre potreby nového, veľmi ľahkého závodného karbónového rámu akým je práve Specialissima. Hmotnosť rámu je iba 780g pri stále dostatočnej tuhosti. Specialissima už zažila svoj úspešný debut na Tour de France 2015. Viac informácii nájdete TU.

Cesta
Bianchi v kategórii cestných bicyklov predstaví štyri nové modely. Freccia Celeste, veľmi ľahký hliníkový bicykel so závodnou geometriou a veľmi dobrou tuhosťou. Ďalším modelom je pre nás už známe Intenso, no pribudli kotúčové brzdy (Intenso Disc). Interpida, karbónový rám, ako nástupca modelu Vertigo. A L`Eroica, ocelový bicykel navrhnutý a vyrábaný priamo v Taliansku.MTB
Methanol 29 SL a SX dostanú 12x142mm Shimano E-Thru QR, tak ako Ethanol SX2 a JAB 27/29.1. Taktiež sú rámy pripravene na elektronickú sadu Di2. Všetky MTB modely dostanú nové živé a fluo farby. Bianchi, ako aj veľa konkurentov, vstupuje do segmentu 27,5“ Plus s modelom JAB Plus (JAB Plus, e-JAB Plus). Tieto trailové bicykle ponúkajú schopnosti XC bicykla skombinované so špeciálne navrhnutou geometriou za účelom maximalizácie kontroly bicykla.City a Trekking
V tejto kategórii Bianchi predstaví tri nové modely. Allroad je niečo medzi horským, cestným, cyklokrosovým a trekovým bicyklom, ktorý je vhodný na všetky povrchy. S-Sport sú bicykle určené na cestu s rovnými riadidlami a kompatibilné s pneumatikami s rozmerom 700x28c. Nájdeme tu modely ako Impulso S-Sport a Via Nirone 7 S-Sport. Nakoniec, C-Sport Dama, bicykel navrhnutý pre ženy. Tuhý ako horský bicykel, ľahký a plynulý ako cestný bicykel.
Hlavná stránka | Späť na Novinky