Načítavam...

Bianchi Tavolozza - buď unikátny vďaka svojmu originálu!

Bianchi to nie sú len krásne, technológiami nabité bicykle v celeste farbe. Pre ľudí hľadajúcich výnimočnosť, ponúka Bianchi možnosť zúčastniť sa pri tvorbe originálu prostredníctvom programu Tavolozza.


Bianchi Tavolozza je exkluzívny webový farebný konfigurátor dostupný pre vybrané modely Bianchi, navrhnuté s technológiou potlačujúcou vibrácie Countervail®. Samotný konfigurátor je veľmi jednoduchý pre užívateľa.
 


Všetky rámy navrhnuté pomocou farebného konfigurátora Tavolozza, vrátane grafiky a loga, sú ručne maľované remeselníkmi v Taliansku.  Vďaka týmto odborníkom možno v Bianchi kombinovať mnohoročné skúsenosti spolu s najmodernejšími technológiami. 


Bianchi Tavolozza ako prvé ponúkla možnosť konfigurácie prémiových modelov Specialissima a Oltre XR4 (ako vo verzií s klasickými, tak aj diskovými brzdami). V aplikácií sú už dostupné aj Methanol CV RS a Aquila CV.


Tavolozza pre modely Specialissima & Oltre XR4


Možnosť jednoducho navrhnúť svoj vlastný dizajn niekoľkými kliknutiami presne podľa vášho želania. Tavolozza ponúka široké spektrum kombinácií.

 

Pre model Specialissima je v ponuke:
- farba rámu a vidlice (24 možností)
- grafika (15 farieb)
- lesklá a matná úprava rámu
- orol Bianchi na sedlovej trubke (2 možnosti)

V modelovej rade Oltre XR4 môžete jednoducho navrhnúť:
- farba rámu a vidlice (15 možností)
- farba detailov rámu (14 farieb)
- logo Bianchi (6 možností)
- lesklá a matná úprava rámu
Ukážky možnej farebnej konfigurácie modelov cez Bianchi Tavolozza:
Bianchi Specialissima:

 


Bianchi Oltre XR4 (disk + klasika):
 

Bianchi Aquilla:

Bianchi Methanol CV RS: 
Ako program Tavolozza funguje?


1) Cez aplikáciu na webe si zvolíte model a vysnívanú konfiguráciu: https://www.bianchi.com/tavolozza/en - finálny dizajn s unikátnym kódom si možno stiahnuť do PDF. Tavolozza vám dáva možnosť zdieľať vaše dizajny na Facebooku.

2) Prostredníctvom vášho Bianchi predajcu si vyberiete veľkosť, špecifikáciu a detaily zvoleného modelu.

3) Po zložení dohodnutej zálohy predajca zadá objednávku do fabriky Bianchi.

4) Bianchi si vyhradzuje právo schváliť zvolenú schému a následne poskytne predbežný dátum zhotovenia resp. dodania. Ten spravidla niekoľko týždňov( 6-8), nakoľko každý rám je pedantne ručne spracovaný.

5) Vyrobený rámový set alebo bicykel predajca odovzdá zákazníkovi.Konfigurovať sa ale dajú aj celé bicykle, nie iba rámové sady.

Ak sa chcete stať súčasťou Bianchi príbehu a zároveň mať doma špičkový a dizajnovo unikátny bicykel – Bianchi Tavolozza je ideálna príležitosť.

A to najlepšie nakoniec – pre mnohé trhy je individuálna konfigurácia spoplatnená sumou 299 €. Na slovenskom trhu je program Bianchi Tavolozza pre koncového zákazníka úplne zadarmo.  


Nech sa páčí, kliknutím na tento odkaz vstúpite do programu Bianchi Tavolozza.Hlavná stránka | Späť na Novinky